Міжнародні проекти для учнів та вчителів іноземних мов (Британська рада, E-twinning)

PASCH-Schulen
  1. БРИТАНСЬКА РАДА

Британська Рада є міжнародною організацією Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Це глобальна організація, що має 190 представництв у 110 країнах та регіонах. Британська Рада є позавідомчим державним органом, який зареєстрований як благодійна організація. Британська Рада вважає своїм покликанням «розбудовувати взаємовигідні культурні та освітні відносини між Сполученим Королівством та іншими країнами, підвищувати розуміння британських творчих ідей і досягнень». Як провідна організація Великобританії, що займається культурними відносинами, Британська Рада послідовно застосовує політику рівних можливостей у всіх аспектах своєї діяльності. У 53 країнах знаходиться 70 навчально-викладацьких центрів Британської ради. У своїх екзаменаційних центрах щороку Британська рада забезпечує проведення 1,5 млн. британських іспитів більш ніж для мільйона кандидатів. Вона також співпрацює з британськими органами державної влади, щоб розширити перелік професійних кваліфікацій, які можна одержати за кордоном. Рада наглядає за британськими школами, що працюють на міжнародному рівні спільно з такими організаціями як Рада британських міжнародних шкіл (COBIS), Національна асоціація британських шкіл в Іспанії (NABSS), Європейська рада міжнародних шкіл (ECIS).


Щороку 1,6 мільйона людей в Україні користуються ресурсами Британської Ради або беруть участь програмах. Більша частина з них отримує ці ресурси цифровим способом (через веб-сайти та різні канали соціальних мереж). Учителі англійської мови Київської області є постійними слухачами вебінарів, які проводять тренери Британської Ради. 

Британська Рада має численні безкоштовні онлайн-ресурси, що допомагають вчителям у навчанні англійської мови. Серед ресурсів є відео, мобільні додатки, ігри, оповідання, вправи з аудіювання, говоріння, читання, письма та граматики. Учителі англійської мови Київщини є активними учасниками програм із навчання та професійного розвитку викладачів. Учителі мають змогу навчатися на очних та онлайн-курсах, де знайомляться із принципами та практиками ефективного викладання англійської мови.

У викладанні англійської мови Британська Рада співпрацює із Міністерством освіти та науки України і постійно проводить внутрішнє навчання для викладачів освітніх закладів: у планах Британської Ради – до 2015 року провести курси для 37 тисяч викладачів. Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів має тісні зв’язки із Британською Радою в Україні у сфері вивчення англійської мови, євроінтеграції та розбудови суспільства. На курсах підвищення кваліфікації вчителів англійської мови у КОІПОПК навчання відбувається за «Програмою післядипломної педагогічної освіти вчителів іноземних мов», яка є спільним проектом Британської Ради в Україні та Міністерства освіти і науки України. 

2. еТwinning


eTwinning – ініціатива Європейської Комісії, направлена на розвиток співробітництва європейських шкіл з допомогою інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ). 

Таким чином, вчителі та школярі, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з європейськими школами. 

eTwinning Plus – робочий простір програми eTwinning в межах Східного партнерства. 

Участь в цій програмі дозволить школярам України підвищити мотивацію у вивченні іноземних мов та покращити навички використання інформаційно-комунікативних технологій. 

У свою чергу вчителі мають можливість встановлювати прямі контакти зі вчителями з інших європейських країн, обмінюватись досвідом та освоювати зарубіжні методи викладання. 

Перші українські школи стали учасниками міжнародних проектів eTwinning Plus. Найактивніші учасники приєдналися до кількох проектів одночасно! Учні вже встигли отримати свої перші результати – підготували презентації про свою школу, місто та країну, а також встигли завести нові знайомства з однолітками з інших країн. А вчителі ознайомилися безпосередньо з процесом організації проектів як в реальному режимі, так і в режимі онлайн; досягнули успіхів в освоєнні інструментів Twinspace та отримали перші результати – радісні емоції своїх учнів

Стартував український сайт програми eTwinning Plus – etwinning.com.ua. Від тепер учасники та зацікавлені в програмі eTwinning зможуть слідкувати за новинами сайту, отримувати інформацію про програму та її розвиток в Україні, ознайомитися з корисними матеріалами, інформаційними брошурами та презентаціями

 На сайті Ви зможете знайти:

  • Відповідь на ключові питання про програму eTwinning.

  • Навчальні та інформаційні матеріали. 

  • Інформацію про перші проекти за участі українських шкіл. 

  • Новини та фотогалерею. 

  • Контакти та інформацію про команду PSA (Агентство підтримки eTwinning Plus в Україні). 
Організація цінує вклад та заохочує українських вчителів до участі в програмі eTwinning Plus! Вчителі-учасники найкращих проектів будуть нагороджені наприкінці року. PSA Ukraine планує провести захід, присвячений проведенню підсумкам року та нагородити найкращих вчителів-учасників кращих проектів. 

    Комментариев нет:

    Отправить комментарий